Nasz zespół
Magdalena Orczykowska
Ortodoncja, właściciel
Umów konsultację
Zostaw kontakt. Oddzwonimy i dobierzemy dogodny termin.
Magdalena Orczykowska
Moją pasją jest nowoczesna, bezekstrakcyjna ortodoncja, w której stawiam nacisk na estetykę twarzy. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. Następnie przez 15 lat pracowałam w Poradni Ortodoncji w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie zdobywałam doświadczenie w leczeniu najtrudniejszych problemów ortodontycznych. Zajmowałam się także szkoleniem lekarzy stażystów. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczyłam w blisko stu kursach, szkoleniach i kongresach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stawiam nacisk na interdyscyplinarne podejście do problemów stomatologicznych, czego efektem są zarówno piękne uśmiechy wyleczonych pacjentów jak i trwałość efektów leczenia zagwarantowana przez idealną okluzję.
Specjalizacje
wstęp
Zaufanie, które budujemy jakością opieki
Zaufanie pacjentów jest dla nas najważniejszym potwierdzeniem jakości opieki. Każdą wizytę prowadzimy z naciskiem na spokojną komunikację, dokładną diagnostykę i przejrzysty plan leczenia. Poniżej znajdziesz opinie osób, które powierzyły nam zdrowie i komfort swojego uśmiechu.
Opublikowano na Justyna PedzichTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Serdecznie polecam Panią Doktor Magdalenę Orczykowską. Zakończyłam wraz z córką leczenie ortodontyczne i jesteśmy zachwycone efektem. Od pierwszej wizyty czułyśmy, że trafiłyśmy w dobre ręce - pełen profesjonalizm. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Zgryz jest idealnie skorygowany. Wielkie podziękowania również dla personelu kliniki. JustynaOpublikowano na Krzysztof Z.Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam ten gabinet stomatologiczny! Widać pełen profesjonalizm całego zespołu – od miłej obsługi w recepcji po świetnych specjalistów. Zabiegi zostały przeprowadzone bardzo dokładnie i niezwykle delikatnie. Pani Doktor tłumaczyła każdy etap leczenia, wykazując się ogromną cierpliwością i empatią.Opublikowano na Piotr UspanTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Miły , profesjonalny personel, jestem bardzo zadowolony z leczeniaOpublikowano na Krzysztof MroczekTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Od czasu jak trafiłem do kliniki (3 lata temu) skończyły się problemy jakie miałem z dziąsłami. Bardzo dobra i fachowa pomoc. Dziękuję i PolecamOpublikowano na Aleksandra MroczekTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Świetna klinika :) Byłam pod opieką zarówno ortodonty, stomatologa, jak i chirurga i za każdym razem spotkałam się z profesjonalizmem i miłą atmosferą. Bardzo polecam!Opublikowano na Beata KacprzykTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Byłam z synem na wizycie Pierwszy raz spotkałam się z tak kompleksowym podejściem do problemu wady zgryzu .Jeśli ortodonta to tylko w tym miejscu!!!!!!Opublikowano na Sławomir GrzelczakTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Chodzę do Przychodni Ortodentica z córką od ponad roku. Najpierw skutecznie wyleczono mi 5 zębów (dr. Sierpińska - polecam), a nie było to łatwe, bo leczenie było kanałowe. Teraz ja i córka mamy założone aparaty (dr. Orczykowska - polecam). Całkowitych efektów jeszcze nie znamy, ale zarówno ja, jak i córka jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej pracy. Jest profesjonalnie, punktualnie i miło. Ceny są normalne, a dodatkowo przychodnia dysponuje bardzo nowoczesnym sprzętem i wszystko (stomatologia, ortodoncja, rentgen) jest na miejscu - bardzo ułatwia to diagnozę i leczenie.